Przejdź do treści

74. Likwidacja gotówki to ZAMACH NA WOLNOŚĆ! Rafał Ganowski w „NamZależy.pl”

Drodzy Czytelnicy,

Niedawno udzieliłem wywiadu Wojtkowi Sirykowi z kanału „Namzależy.pl”. Był to mój pierwszy wywiad w jego programie i mam nadzieję, że Wam się spodoba.

Poruszane w wywiadzie tematy

W wywiadzie tym poruszyliśmy sporo istotnych zagadnień dotyczących obrony gotówki przed likwidacją. Rozmawialiśmy między innymi o:

1. Jak wyglądałby świat bez gotówki?

2. Czy gdziekolwiek wycofano gotówkę?

3. Argumenty rządów i banków przeciw gotówce, a prawdziwe przyczyny.

4. Jak walczyć o gotówkę?

5. Czy płatności bezgotówkowe zwyciężą dzięki… wygodzie?

6. Polacy są zdecydowanie przeciwko wycofaniu gotówki.

7. Książka pt. „Gotówka to wolność”.

Likwidacja gotówki


Te, a także kilka innych tematów dotyczących gotówki, pojawiło się w naszej rozmowie. Jeszcze kilkanaście lat temu wszystko wydawało się proste – to właśnie gotówka była podstawowym sposobem płatności, zaś dodatkowo – obok niej – doszły nowe, nowoczesne metody płatności elektronicznych. No właśnie, ale czy w ciągu tych ostatnich lat nie zostały nam odgórnie narzucone zmiany, które wbrew naszej woli odbierają nam wolność? Czy to znaczy, że nie możemy już zatrzymać narzucanego nam odgórnie procesu eliminacji gotówki? Niekoniecznie, jeżeli chcesz dowiedzieć się, co możesz zrobić aby do tego nie dopuścić, to zapraszam Cię do wysłuchania tego wywiadu…

Jeśli chcesz być świadomy innych zagrożeń związanych z likwidacją gotówki i pragniesz dowiedzieć się, jak możesz się przed tym bronić, sięgnij po moją najnowszą książkę pt. „Gotówka to wolność. Dlaczego warto płacić gotówką i ograniczyć płatności elektroniczne?”. Jest to pierwsza (i jedyna) polska książka na temat obrony gotówki. Możesz ją kupić na stronie gotowkatowolnosc.pl

Jeżeli podoba Ci się idea tego bloga to proszę Cię o jego udostępnienie, polubienie lub skomentowanie – dzięki temu ma on szanse dotarcia do szerszego kręgu odbiorów, a być może wśród nich są osoby, które bardzo potrzebują zawartych w nim informacji. Polecam także zapisanie się na mojego Newslettera – wtedy nie umknie Ci żaden odcinek tego bloga, a także polubienie mnie na Facebook-u.

Copyright © 2023 Rafał Ganowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.